Venkovní žaluzie Praha

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2009

Kompletní zastínění střešního bytu v Praze venkovními žaluziemi na elektrické ovládání. Instalace do připravených stavebních pouzder, zapojení do předem naprojektovaného…

Nový střešní byt na pražském bytovém domě je vystaven slunci od rozbřesku až do pozdního večera. Pro jeho majitele je tedy více než důležité mít co nejlépe postaráno o efektivní stínění a regulaci venkovního světla po celý rok. Již při projektování bytu architekt doporučil venkovní žaluzie namísto předokenních rolet. O výrobu a instalaci žluzií se postarala naše firma.

Kvalita, funkčnost i design

Všechna okna i dveře na terasu byla osazena venkovními žaluziemi v elegantním provedení eloxovaný hliník. Ovládání žaluzií zajišťují pohony od Somfy a centrální i dálkové ovládání téže značky. Celá sestava je velmi kvalitní a zajišťuje bezvadný provoz téměř bez jakékoli údržby po dlouhá léta a vysoký standard bydlení uprostřed Prahy.

Instalujeme venkovní žaluzie nejen v Praze

Potřebujete rovněž zastínit svůj byt nejen v Praze ale v celých Středních čechách? Náš radius s dopravou zdarma je cca 100km v okolí Prahy. Vyplňte nezávazný formulář, pošleme vám výhodnou nabídku.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.