03 Venkovní žaluzie

Odznak
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie patří mezi nejefektivnější a nejodolnější způsob stínění. Přispívají také k regulaci teploty uvnitř objektu.

Moderní design, elektrické ovládání a minimální údržba. To jsou další přednosti venkovních žaluzií. Vysoký komfort za dostupné ceny.

Řekněte si o nezávaznou nabídku a zaměření zdarma ještě dnes.

S venkovními žaluziemi máme mnoho zkušeností, prohlédněte si naše reference. Pro také hovoří i další argumenty, mimo jiné například spolupráce s největším výrobcem v ČR – SERVIS CLIMAX. Máme jedno společné, snažíme se vám vyjít vždy vstříc tak, abyste byli s výsledkem naší práce spokojeni.

Venkovní žaluzie – když se technologie snoubí s designem

Moderní technologie umožnily více se věnovat designu se zachováním plné funkčnosti. Venkovní žaluzie pohlcují přímé sluneční záření a nepřímo tak ovlivňují i teplotu vzduchu uvnitř místnosti. Regulace intenzity přístupu světla je zcela ve vaší režii. Někdo sice může namítat, že má k dispozici klimatizaci, ale vězte že ta vás oproti venkovním žaluziím přijde o mnoho dráž.

V konceptu dnešní doby se tyto žaluzie nenacházejí jen na kancelářských budovách či jiných komerčních budovách. Naplno zdobí i rodinné domy, kde úzce korespondují se stylem celého objektu. Ať fouká vítr nebo prší, exteriérovým žaluzim to neškodí. Jejich konstrukce je dostatečně pevná a odolná. Žaluzie mají i tu funkci, že šetří už tolik jinak namáhané oči. Rovněž nábytek si déle udrží svou barvu. Ve spuštěném stavu podobně jako předokenní rolety, přispívají k vyšší bezpečnosti. Lze je tedy částečně považovat za bezpečnostní prvek.

Venkovní žaluzie se vyjímají jak před v klasickými okny, ale i třeba na francouzských oknech či na verandě. Výhodou jsou i barevné možnosti provedení společně s rozměry na míru. Eleganci rozhodně nepostrádají a sklopit se dají do různého úhlu tak, jak zrovna potřebujete.

Stručné technické info

Venkovní žaluzie jsou po stranách zajištěny hliníkovými vodícími lištami, dodáváme je v provedení EXT50H, Z70, C80, F80 a Z90. Ovládání u žaluzií může být ruční (klikou, šňůrou) nebo automatické (od SOMFY). Barva se odvíjí čistě od vašich požadavků, základní verzi představuje model v barvě stříbrného eloxu. Populární jsou samozřejmě i barvy RAL. Ocelový povrch je upraven pozinkováním a emailováním. Pokud máte zájem dodáváme i žaluzie do interiérů a další stínicí prvky.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.