00 Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata by měla kromě své hlavní funkce zabezpečení majetku, splňovat i řadu dalších požadavků.

Rolovací garážová vrata jsou velmi úsporným prostorovým řešením, oproti klasickým křídlovým vratům, která vyžadují velký manévrovací prostor. Rolovací garážová vrata také nejsou tak okázale nápadná a i to je svým způsobem zabezpečení.

Požádejte nás o nezávaznou nabídku, příznivá cena vás potěší.

I rolovací garážová vrata by se měla snadno ovládat, být odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození a měla by mít dlouho životnost. To vše bezezbytku splňují námi dodávaná vrata.

Jelikož spolupracujeme s renomovanými výrobci vrat jako například Hörmann, Minirol nebo Lomax, jsou rolovací vrata na vysoké kvalitativní úrovni. Jejich princip je podobný jako například u předokenních rolet. Úzké lamely se navíjejí na hřídel připevněnou nejčastěji na překladu uvnitř garáže. Lamely jsou buď válcované nebo extrudované v několika barevných provedeních. Výplň lamel z polyuretanové pěny zajišťuje vynikající izolaci, což je výhodou zejména u vytápěných garáží.

Rolovací garážová vrata – nadstandardní možnosti

Rolovací garážová vrata vám nainstalujeme takřka na jakýkoliv tvar i velikost garáže. Vše je usnadněno zaměřením, které provádíme zcela zdarma. Na místě také společně promyslíme ovládání a další technické i praktické okolnosti aby pro vás byly skutečným přínosem a komfortem.

Buďto vám na vrata instalujeme pružinu, umožňující pohodlné ruční ovládání, nebo si můžete nechat nainstalovat elektrický pohon Somfy. Tato varianta je ideální nejen z hlediska komfortu ovládání dálkovým ovladačem, ale i proto, že společnost Somfy je největším světovým výrobcem pohonů a zařízení pro garážová vrata. Ale také pro vjezdové brány, pro žaluzie, markýzy, zastínění zimních zahrad či předkookenní rolety. To je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti těchto pohonů.

Další výhody těchto vrat

  • Vysoká pevnost lamel zajišťující bezpečnost proti vloupání
  • Výborné tepelně izolační vlastnosti
  • Univerzálnost při instalaci do každéhostavebního otvoru
  • Minimální nároky na prostor

Tato garážová vrata se rolují do schránky zavěšené na konzoly. Jejich povrchová úprava kvalitním vypalovaným lakem zaručuje odolnost proti oděru a snadnou údržbu i dlouhou životnost.

Poptejte nezávazně rolovací garážová vrata a zeměření zdarma

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.