04 Markýzy

Odznak
Markýzy

Markýzy, elegantní a účinné stínění balkonů či teras. Jsou jednoduché, velmi snadno ovladatelné a plně účelné.

Markýza ochrání vaše posezení nejen před sluncem, ale do jisté míry také před deštěm. Masivní konstrukce odolá i slabšímu větru a vy si tak můžete volné chvíle naplno vychutnávat od jara do podzimu.

Vyplňte jednoduchý a nezávazný poptávkový formulář. Připravíme vám výhodnou cenu vaší nové markýzy.

Vyberte si z naší široké nabídky markýz přímo na míru. Dodají styl vašemu domu i zvoleným motivem. Na léto vám poskytnou ochranu před sluncem a vytvoří u domu příjemný stín. Záleží také na způsobu použití, na terasy a balkony jsou jistě vhodnější markýzy vodorovné. Ochranu před přímým sluncem splní nejlépe markýzy sklopné, kde se dá regulovat sklon a tím pádem i intenzita stínění.

Markýzy v široké škále provedení

Preferované modely vybírejte s ohledem na koncept svého domu. Retro pruhy nebo sladkou Provenci? Jsme ochotni vyhovět přáním každého, na to se můžete spolehnout. Markýzy na balkóny i lodžie lze využít také pro zajištění soukromí a především pohodlí v letních měsících.

Markýzy mohou být pevně stojící, nebo výsuvné. Ovládat se dají ručním nebo komfortnějším motorovým pohonem. Je na vás, zda dáte přednost navíjecímu mechanismu ručně nebo dáte přednost tlačítku a vše se bude ovládat automaticky. Další typy a možnosti najdete v naší nabídce – otevřené a kazetové markýzy.

Jsme certifikovaným prodejcem markýz značky CLIMAX

Naše společnost Perfecta vám dodá osvědčené produkty od výrobce SERVIS CLIMAX. A spolupráci s tímto dodavatelem dlouhodobě prohlubujeme, včetně pravidelných technických školení a proto jsme certifikovaní prodejci značky CLIMAX.

K markýzám je praktické přiobjednat také sítě proti hmyzu. Minimálně do dveří na terasu nebo balkón. Přeci jen, zvýšený provoz dává obtížnému hmyzu více příležitostí vniknout do vašich domovů.

Zašlete nám poptávku pomocí jednoduchého formuláře. Připravíme vám výhodnou cenovou nabídku včetně zaměření zcela zdarma.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.