00 Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou to nejlepší co můžete mít. A jsou řešením i v problematických prostorách, bez snížení úrovně zabezpečení.

Sekční garážová vrata jsou tvořena obvykle šesti až osmi panely o výšce 500-610 mm. Lze je zasouvat pod strop nebo podél bočních stěn garáže. Vynikají skvělými termoizolačními vlastnostmi, vysokou úrovní zabezpečení a minimálními nároky na údržbu.

Řekněte si o nezávaznou cenovou nabídku sekčních garážových vrat ihned.

Panely sekčních garážových vrat se pohybují po kolejnicích a nejčastěji u stropu zahýbají do vodorovné polohy. Lze však nainstalovat i variantu s bočním zasouváním. Odolnost vrat proti mechanickému poškození, nebo vyvrácení při prudších větrných poryvech, je zajištěna právě uchycením panelů v kolejnicích.

Nemusíte se obávat ani přivření prstů, neboť bezpečnost při zavírání sekčních vrat je zajištěna bezpečnostními zámky. Rovněž tepelně-izolační vlastnosti těchto vrat jsou skvělé, neboť panely jsou tvořeny dvěma galvanizovanými plechy s tvrzenou izolační výplní.

Celkové provedení sekčních garážových vrat, stějně jako u rolovacích garážových vratkvalita materiálu i povrchové úpravy je na nejvyšší úrovni díky spolupráci společnosti Perfecta s renomovanými firmami, jako jsou firmy Hörmann, Minirol nebo Lomax.

Varianty sekčních vrat

Sekční garážová vrata si u nás můžete objednat v různých barevných odstínech, které mohou ladit s fasádou domu a garáže. Povrchové vzory jsou buď Stucco nebo hladký v podobě stříbrné nebo antracitové. Možnou variantou jsou i dekorativní fólie v osmi imitacích dřev nebo různých atraktivních efektech. Také u ovládání je možný výběr, a to mezi variantou manuálního otvírání, nebo elektrického pohonu s dálkovým ovládáním.

Dalším přednostmi sekčních garážových vrat je také vysoká pevnost jednotlivých dílů. Bezpečnost proti vloupání je zajištěna západkami či elektronikou v pohonu. Jste-li majitelé vytápěné garáže, pak jistě oceníte skvělé termoizolační vlastnosti zaručené sendviči silnými 40-42 mm.

Sekční garážová vrata mohou být ještě lepší

Zajímavou nabídkou je možnost vložit prosklení, buď formou ALW sekce či okénky, nebo zakomponování integrovaných vstupních dveří, což je velice praktické řešení u rodinného domu, kdy garáž slouží i jako dílna či skladiště zahradní techniky, nářadí, nebo jízdních kol.

Vyžádejte si nezávaznou poptávku a zaměření zdarma.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.