06 Sítě proti hmyzu

Odznak
Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou spolehlivou ochranou před obtížným hmyzem od jara do podzimu. Kvalitní materiály zaručují letitou životnost i estetickou nenápadnost.

Sítě proti hmyzu jsou vhodné především na okna kterými nejčastěji větráte. Také na dveře na terasu či balkón.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a získejte výhodnou nabídku sítí proti hmyzu.

Sítě proti hmyzu jsou účinné řešení

I sítě proti hmyzu mohou vypdat v rámci možnsotí vkusně. Nicméně jde především o efekt. Jemná síť brání i drobnému hmyzu a přitom zajišťuje dostatečné větrání. Rámy z kvalitního hliníku nekoroduje a vydrží beze změny po dlouhé roky. Síť proti hmyzu do dveří doporučujeme ke každé markýze kterou instalujeme. Lze totiž počítat se zvýšeným provozem a tudíž s větším rizikem vniku obtížného hmyzu do domácnosti.

Varianty sítí proti hmyzu

Upevnění sítí můžete vybrat do pevného snímatelného (např. na zimu) hliníkového rámu, ale také sítě rolované nebo dokonce integrované. Záleží na vás, k jaké variantě se přikloníte. Nicméně máte jistotu, že sítě proti hmyzu společně se žaluzií zajistí domácnosti nejen zastínění, ale i bezpečnější prostředí. Šedé a černé provedení sítí je elegantního vzhledu. Pyšní se i snadnou instalací a rychlým použitím kdekoliv a kdykoliv.

Domácnost bez obtížného hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou moderním doplňkem již řady domácností. Děti vám budou vděčné za pití, kde nebude plavat vosa nebo včela, je to navíc i nebezpečné. Také spánek při otevřeném okně si již budete moci v klidu užít. Díky sítím proti hmyzu tak máte záruku, že u vás bude takových záškodníků minimum.

Sítě proti hmyzu jsou plně účelné, ale dokážou být svým způsobem i krásné. Jejich barvy se dají sladit i se vzhledem vašich oken. Výsledkem je perfektní technika, kterou u nás máte opravdu z čeho vybírat. K sítím se totiž hodí nejrůznější typy žaluzií, rolet a další stínicí techniky.

Požádejte nás o nezávaznou kalkulaci i o zaměření zdarma.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.