POPTÁVKA

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Aktuality

 

 

Triatlon Konopiště 2024

 
I letos se těšíme na TRIATLON KONOPIŠTĚ, který se koná 13.7.2024, a jako každý rok ho opět rádi podpoříme. Závod proběhne v nádherném prostředí Konopišťského zámeckého parku, který svou rozlohou a hlavně velkým rybníkem nabízí ideální prostředí právě pro konání závodu v triatlonu. Přihlašování je v plném proudu a i vy se můžete přihlásit on-line klidě hned teď na www.triatlon-konopiste.cz. Poběží se několik závodů včetně CHARITATIVNÍHO BĚHU pro Mirka Piskače a pacientskou organizaci DEBRA ČR. Můžete tak udělat něco pro sebe i pro ostatní.
Přejeme všem triatlonistům, ať jim to běží jako o závod a počasí, ať jim opět přeje.
Tým Sodoma Perfecta
.

 

Dar stínící techniky pro Senior-komplex v Praze-Třebešíně

 

I v letošním roce se v rámci Světového dne stínící techniky rada členů SPST rozhodla přispět na pořízení daru v podobě stínicí techniky pro některé ze středisek péče o zdravotně postižené osoby. Tentokrát pro Senior-komplex v Praze-Třebešíně, Domov se zvláštním režimem – pro osoby postižené Alzheimerovou chorobou. 


Jsme rádi, že jsme i my mohli přispět na dobrou věc a klienti domova se nyní mohou těšit z nových stínících prvků.


Tým Sodoma Perfecta

 


 

Dnes slavíme Světový den stínící techniky 2024

 

Dnes 21.3.2024 slavíme Světový den stínící techniky - #GlobalShadingDay, který nám připomíná, že instalace stínicí techniky je přímým krokem v boji proti změně klimatu a vytváření udržitelnějších budov!

 

Fascinující je, že toto jednoduché opatření zabraňuje přehřívání budov, snižuje potřebu klimatizace a snižuje emise CO2!


Přidejte se k nám a oslavte přínosy účinné stínicí techniky – malý krok s významnými výsledky!

 

Abychom i my podpořili tuto událost,   v "Den stínicí techniky" vám poskytneme slevu 30 % na vybrané produkty venkovního stínění. Přijďte si k nám vybrat venkovní žaluzie, předokenní rolety nebo screenové rolety. Nabídka platí pro zakázky podepsané v Den stínicí techniky, s termínem realizace do konce dubna 2024.

 

 Věděli jste, že metody pasivního chlazení jsou pro naši planetu zásadní změnou? Ve srovnání se systémy aktivního chlazení pasivní chlazení výrazně snižuje spotřebu energie a pomáhá v boji proti změně klimatu.


Technologie pasivního chlazení, jako je inteligentní stínicí technika, vytvářejí příjemné vnitřní prostředí v budovách, aniž by se spoléhaly na energeticky náročnou klimatizaci.


Inteligentním zastíněním našich prostor snižujeme tepelné zisky, šetříme energii a minimalizujeme naši uhlíkovou stopu.


Upřednostňujme udržitelná řešení a pozitivně ovlivňujeme životní prostředí. Připojte se k hnutí za chladnější a zelenější budoucnost!

 

Tým Sodoma Perfecta

 

Další informace se dozvíte zde.

 

 

Den stínící techniky 2024

 

S prvním jarnín dnem, budeme 21. března také oslavovat Světový den stínicí techniky = Global Shading Day, který zdůrazňuje zásadní roli stínicí techniky v udržitelných budovách v boji proti globálnímu oteplování.

 

Stínicí technika nám umožňuje:

• regulovat expozici denního světla,

• zabránit přehřívání budovy,

• snížit naši závislost na klimatizaci,

• omezit emise CO2.

 

Stínicí technika výrazně zlepšuje kvalitu vnitřního prostředí budov a aktivně přispívá ke zmírnění změny klimatu.

 

I my bychom chtěli pomoci, a proto vám , v "Den stínicí techniky" poskytneme slevu 30 % na vybrané produkty venkovního stínění. Přijďte si k nám vybrat venkovní žaluzie, předokenní rolety nebo screenové rolety. Nabídka platí pro zakázky podepsané v Den stínicí techniky, s termínem realizace do konce dubna 2024.

 

Tým Sodoma Perfecta

 

Další informace se dozvíte zde.

 

 

 

Ověřená firma SPST

 
Jsme ověřeným členem Svazu podnikatelů ve stínící technice (SPST), proto u nás naleznete tento certifikát, který vám zaručuje, že jsme firma, která vám poskytne služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, že se chováme seriózně jak k obchodním partnerům, tak k zákazníkům a naši zaměstnanci pravidelně absolvují vzdělávací aktivity svazu, jehož cílem je stále zlepšovat úroveň znalostní v našem oboru.
Jedním z cílů SPST je informovat širokou veřejnost o výhodách použití kvalitní stínicí techniky, a to především v úsporách energie a zasadit se o plnohodnotné postavení moderních technologií stínění ve státních programech, např. Zelená úsporám. I my tyto cíle podporujeme a rádi vám poradíme s výběrem vašeho ideálního stínícího prvku.

Tým Sodoma Perfecta
.

 

Soutěž Realizace roku 2023 - Rezidence Oliva

 

Soutěž REALIZACE ROKU 2023 VE STÍNICÍ TECHNICE

V letošním roce jsme se zúčastnili Soutěže "Realizace roku 2023 ve stínící technice", kterou pořádá Sdružení podnikatelů ve stínící technice – SPST. Letošního 8. ročníku se zúčastnilo tentokrát 10 soutěžních staveb a my jsme do ní přihlásili unikátní stavbu Rezidence Oliva, kde jsme zastínili osmipatrový bytový dům venkovními žaluziemi a přilehlou školku screenovými roletami. Tato stavba je architektonickým unikátem a svým vzhledem ve tvaru Olivy umí opravdu zapůsobit. 

Naše firma se v soutěži umístila na stříbrném tedy druhém místě a my děkujeme našemu kolegovi Milanovi Haplovi, který tuto zakázku realizoval a reprezentoval naši společnost v soutěži.

 

Více informací o této realizaci naleznete zde

 

Tým Sodoma Perfecta

 

For Arch 2023

 

I nás jste mohli potkat v letošním 34. ročníku největšího stavebního veletrhu For Arch, kde jsme společně se Svazem podnikatelů ve stínící technice (SPST) byli  připraveni poradit a zodpovědět každou Vaši otázku.

Veletrh jako každý rok přinesl velký přehled výrobků, které je možné využít při výstavbě nového domu nebo rekonstrukce již stávajícího domu. Stínící technika ke stavebnictví neodmyslitelně patří, protože i o té je třeba přemýšlet již ve fázi výstavby domu. Příprava pro venkovní stínění se provádí ještě před zateplením a fasádou, neboť uchycení venkovních žaluzií i předokenních rolet se zabuduje pod omítku, aby byly perfektně schované a vzhled domu nerušily viditelné schránky. 


Věříme, že veletrh poskytl mnoho zajímavých poznatků a informací a nové stavby posune zase o krok dál

 

Tým Sodoma Perfecta

 

Triatlon Konopiště 2023

 

 

Jako vždy skvěle zorganizovaný Triatlon Konopiště se i letos vydařil na jedničku. Slunce zářilo jako o život a se stejným zapálením se závodu zúčastnil rekordní počet závodníků. Perfektní práce organizátorů a nádherné prostředí konopišťského parku posouvá tento závod mezi velmi oblíbenou akci jak českých, tak zahraničních sportovců. Jsme rádi, že jsme i my mohli triatlon podpořit a těšíme se na další ročník.

 

Všem triatlonistům moc gratulujeme a přejeme hodně sil na příští závod.

 

Tým Sodoma Perfecta 

 

 

 

 

Jsme pro vás čím dál lepší

 

Snažíme se, aby naše práce byla profesionální, a proto jsme certifikovanými parnery významných dodavatelů Hörmann, Climax, Somfy a také jsme dlouholetými členy Svazu podnikatelů ve stínící technice. 

Jsme pro vás čím dál lepší.....

Tým Sodoma Perfecta 

 

Dětský domov Pyšely má nový automobil

 

Díky projetu "Sociální automobil" má Dětský domov Pyšely konečně tolik potřebné nové autíčko. Velké díky patří organizátorům, kteří pro děti vše zařídili a sehnali potřebné finance pro realizaci. Radost dětí byla obrovská. Jsme velice rádi, že jsme se mohli podílet na této krásné akci a děti tím podpořit. Děkujeme za pozvání a dětem za nádherné a dojemné vystoupení, jsou neuvěřitelně šikovné.

Přejeme vám mnoho radostně strávených chvil a autíčko, ať vám dobře slouží.

Tým Sodoma Perfecta

 

 

 

 

Jak se staví sen - Extra 21.serie

 

Od 13.1.2023 začíná nová řada pořadu JAK SE STAVÍ SEN - EXTRA na TV Prima, ve kterém můžete zahlédnou v akci, při instalaci zajímavých stínících prvků i naši společnost Sodoma Perfecta.
Komu opět pomohou talentovaní designéři splnit sen? Na to se všichni moc těšíme!
Dívejte se s námi.Můžete nás vidět ve vysílání na TV Prima vždy od 22:00 ve dnech:
1. epizoda 13.1.2023  / 2. epizoda 20.1.2023  /
4. epizoda 3.2.2023  / 7. epizoda 24.2.2023
nebo on-line na iprima.cz jak se staví sen 21. série

Tým Sodoma Perfecta

 

 

Jak se staví sen - Extra

 

Již brzy uvidíte i naši společnost Sodoma Perfecta účinkovat v nové řadě pořadu JAK SE STAVÍ SEN - EXTRA na TV Prima. 

Můžete nás vidět ve čtyřech epizodách ve vysílání na TV Prima vždy od 22:00 ve dnech:

1. epizoda 13.1.2023  / 2. epizoda 20.1.2023  /
4. epizoda 3.2.2023  / 7. epizoda 24.2.2023
 

Pokud vysílání nestihnete, nic se neděje. Jednotlivé epizody bude určitě možné shlédnout i zpětně online na iprima.  Na naše stránky Vám budeme vkládat z každého dílu fotografie a informace o produktech, které jsme montovali, aby Vám byli inspirací. 

Velmi nás těší, že jsme se mohli účastnit tohoto projektu, který pomáhá lidem v nouzi mít hezčí zítřky a splnit jejich sny. 

Na všechny díly nové série se moc těšíme a doufáme, že se budou líbit i Vám 

Tým Sodoma Perfecta 

Více informací a fotogalerii naleznete ZDE

 

 

Následující
 
 
 
 

Sodoma Perfecta s.r.o.

K Vystrkovu 2186/1c

Praha 4 - Modřany

143 00

 

Tel.: 602 346 172

praha@perfecta.cz

 
 

Sodoma Perfecta s.r.o.

Rubešova 626

Benešov

256 01

 

Tel.: 606 649 089

perfecta@perfecta.cz

facebook climax    instagram climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

POPTÁVKA

 
 
 

Dodatečná montáž předokenní rolety do útulného domku v Bystřici byla pro nás hračka. Roleta dokonale zastíní obývací pokoj a zamezí tak nejen průniku světla, ale také tepla v horkých letních měsících. Navíc plní i funkci další bariéry proti nezvaným hostům. A i když přiznaný box není schovaný pod fasádou, roleta díky stejnému barevnému odstínu doslova splynula s oknem.I Vám snadno a rychle namontujeme předokenní rolety pro dodatečnou montáž, stačí jen vyplnit náš kontaktní formulář.

 

Tým Sodoma Perfecta

 

 

 

 

Rychlý kontakt

 

  +420 606 649 089
     
  perfecta@perfecta.cz

Vaše soukromí je pro nás důležité


Vážení zákazníci, my i naši partneři si vážíme soukromí každého z vás. Stisknutím tlačítka „Přijmout vše" souhlasíte s tím, abychom vám poskytovali smysluplné a užitečné služby na základě vašich údajů o sledování. Souhlas udělujete pro Servis Climax a.s. a síť Climax PARTNER a můžete ho kdykoliv změnit v části "Předvolby".  Více o souborech cookies zde.

 

Cookie - Nastavení

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie podle kategorií, v souladu s vlastními preferencemi.

   

Technické cookies

 
Technické cookies jsou nezbytné ke správnému fungování webu a všech jeho funkcí, které nabízí, např. působení filtrů, ukládání nastavení soukromí, apod. Zajišťují základní provoz webu, proto musí být zapnuty trvale.
 
   

Analytické cookies


Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
 
   

Reklamní cookies


Reklamní cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
 
   
Servis Climax a.s. potřebuje Váš souhlas s použitím souborů cookies, abychom Vám mohli zobrazovat informace v souladu s Vašimi zájmy.  
   

https://www.traditionrolex.com/20