07 Vjezdové brány

Vjezdové brány

Dodáváme pouze značkové pohony pro vjezdové brány. Motorizace bran zvyšuje váš komfort při parkování a napomáhají k lepšímu zabezpečení objektů.

Dodáme vám velmi kvalitní pohony bran včetně dálkových ovladačů. Využijte našich letitých zkušeností a chtějte to nejlepší za přijatelné ceny..

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a poraďte se s technikem.

Otevírání bez námahy

Ovládat svou bránu můžete stiskem tlačítka na dálkovém ovládači, pomocí klíčového spínače, čipovou kartou, nebo dokonce otiskem prstu. Automatické pohony jsou samozřejmě vybaveny bezpečnostními prvky, jako jsou fotobuňky, či jištění hrany elektronickou optolištou. Při výpadku elektrické energie lze pohony přepnout do plně manuálního (ručního) ovládání.

Možnosti dodávek vjezdových bran

Dlouholeté zkušenosti nás naučily, že používáme pouze kvalitní značkové pohony. Naše výrobky zaručují bezchybné fungováním a dlouhou životností s minimálními nároky na údržbu.

Každá vjezdová brána je individuální výrobek. Na většinu z nich máme řešení zajistit její motorizaci. Pokud bránu teprve plánujete, může se na nás obrátit jak Váš zámečník, tak i stavební firma, kterým rádi poradíme a sdělíme požadavky, aby následná motorizace proběhla hladce. Některé naše realizace si můžete prohlédnout v referencích.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.