05 Stínicí technika

Odznak
Stínicí technika

Stínicí technika pro střešní okna, rolety a roletky, vnitřní žaluzie a další kvalitní stínicí prvky. To vše vám jsme schopni nabídnout.

Ze široké nabídky si můžete vybrat z mnoha typů a variant.. Dokonalé koncepty venkovních, ale i vnitřních rolet, markýz a žaluzií od Veluxu si vás získají nejen exkluzivním designem, ale především kvalitou. Můžete se také poradit s naším technikem.

Pošlete nezávaznou poptávku, ochotně se vám budeme věnovat.

Nejen zastínění, ale i soukromí

Stínicí prvky a technika značky Velux vám také poskytnou zázemí bez okolních pohledů zvídavých lidí. Stíncí prvky od této značky jsou pro vaše okna současně i ochranou. Pokud jste navíc i těmi, které probudí i špendlík padající na podlahu, určitě využijte stínicí techniky k tomu, abyste lépe spali. Okolní zvuky už vás nemusí znepokojovat, jsou totiž natolik tlumené, že ani nic neuslyšíte.

Prostupnost tepla je v horkých měsících v roce opravdu k zbláznění. Tělo potřebuje přijímat dostatek tekutin, ale zároveň by nemělo docházet k jeho přehřívání. Je jiné, opalovat se 20 minut na slunci nebo být zavřen v podkrovním pokoji, kde se opravdu nedá dýchat. Se stínící technikou Velux si budete moci intenzitu denního světla korigovat.

Stínicí technika a prvky v kombinaci

Výbornou možností je i kombinace těchto systémů vnitřního a současně venkovního zastínění, například venkovní žaluzie. Možností je však více, velmi pěkně vypadá střešní okno s venkovní markýzou a vnitřní roletou nebo žaluzií. Venkovní markýzy mohou být z průhledné síťoviny, aby nepřekážely výhledu z okna, přesto jsou účinnou ochranou proti přehřívání, protože sluneční paprsky na sklo ani nedopadnou. Dvojité plisované rolety jsou zase značnou úsporou energií, mají fantastické tepelně – izolační vlastnosti.

Stínící technika a prvky Velux myslí i na děti a poskytují ochranu v tomto ohledu i jim – zatemňující rolety v příjemném designu.

Zašlete nám nezávaznou poptávku nyní, nabídneme vám velmi výhodné podmínky.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.