Zaomítací předokenní rolety Buštěhrad

Předokenní rolety

rok realizace:
2016

Pro velký rodinný dům v Buštěhradu jsme vyrobili velkou sadu venkovních rolet a instalovali jse ještě v průběhu stavby objektu….

Novostavba větších rozměrů měla již zaomítací předokenní rolety zakreslené ve své projektové dokumentaci. Je dobře, že s těmito prvky projektanti již ve svých plánech počítají. Velmi tím usnadňují realizaci celého díla i výsledný efekt. Přeci jen rolety, respektive úložné kazety, které jsou instalovány v průběhu stavby, se tak mnohem snadněji skrývají, aby nerušily celkový vzhled stavby.

Rolety splnily hned několik úkolů najednou. Dům je nyní chráněn před přílišným přehříváním interiéru v horkých letních měsících a naopak izolován v měsících zimních. Navíc je působí jako bezpečnostní bariéra proti vloupání. Ideální jsou také pro obyvatele pracující v noci, mohou si přes den nastavit úplnou tmu a jsou tak ničím nerušeni při odpočinku.

Zaomítací předokenní rolety do všech oken rozlehlé novostavby

Venkovní rolety jsme instalovali na všechny stavební otvory, včetně francouzských dveří na zahradu. Novostavba je tak kompletně vybaven dodatečným zabezpečením a majitelé jej mohou zcela uzavřít, například v období dovolených. To má své nesporné výhody, jediný kdo tím trpí, jsou pokojové květiny. Ty je v takovém případě lepší umístit například do skleníku.

Pořiďte si také předokenní rolety a mějte lépe zabezpečený dům. Stačí vyplnit nezávazný a rychlý formulář, nabídneme vám výhodné podmínky.

 

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka pod omítku a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.