Vnitřní rolety a plisé do střešních oken Praha

Stínicí prvky

rok realizace:
2004

Do pražského podkrovního bytu jsme nainstalovali vnitřní rolety a skládané plisé žaluzie pro zajištění co nejlepšího stínění.

Podkroví, zvláště ta jižní, mají tendenci se v létě velmi přehřívat. Není to ani tak vina nedostatečné tepelné izolace, ale toho, že slunce se opírá přímo do střechy. Podkrovní místnosti se hůře větrají a často v nich nelze udělat ani průvan. Stínicí technika je tak jednou z velmi efektivních možností, jak snížit teplotu v přehřátých místnostech.

Vnitřní rolety a plisé žaluzie pomohly zastínit střešní okna

Skládané plisé žaluzie jsou pro tyto účely velmi vhodné, neboť nejsou složeny z lamel, ale ze skládané látky bez mezer. Tyto žaluzie jsou vodné na šikmá střešní okna, sklady totiž eliminují prověšování na větších oknech. Krémově zabarvené plisé jsme nainstalovali na větší střešní okna a zajistili jimi odstínění, aniž bychom nějak zásadně snížili světlost místností. Rolety jsou vhodné zejména do ložnice, neboť díky vodícím lištám a zatemňující látce místnost zcela zastíní. Jsme rádi, že jsme mohli i tomuto bytu pomoci se stíněním.

Máte i vy podkrovní byt a přehřívá se vám? Obraťte se na nás, navrhneme vám skvělé řešení jak vnitřního, tak venkovního stínění pro střešní okna s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.