Venkovní žaluzie Z90 na zimní zahradu Čerčany

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2018

Pro našeho stálého klienta jsme vyrobili a dodali venkovní žaluzie Z90 s dálkovým ovládáním na zimní zahradu. Stínění tak ještě více zvyšuje pohodlí, neboť v létě vytvoří příjemný stín a odrazí velkou část tepla, čímž zamezí přehřátí místnosti. Lamela Z90 je oblíbená pro svůj tvar do písmene Z, díky kterému lamely perfektně zapadnou do sebe a mnohem více okno zastíní. Navíc mají oproti jiným typům žaluzií menší nábal, tudíž při dodatečné montáži zabírá méně světlosti v oknech. Díky těsnění ve vodících lištách mají žaluzie tichý chod. Velkou výhodou venkovních žaluzií je naklápění lamel do různých poloh, lze tak stínit a zároveň větrat otevřeným oknem.

Venkovní žaluzie Z90 zajistí stín i soukromí v útulné zimní zahradě

Horní nosič venkovní žaluzie lze schovat pod fasádu při zateplování domu či namontovat dodatečně přímo na okno, v takovém případě je schován krycím plechem, který je možné dodat v jakékoliv barvě. Ovládání je možné ručně otočnou klikou, nebo motorem s rádiovým přenosem na dálkové ovládání. Velmi moderní a aktuální je nyní ovládání chytrým telefonem, tabletem či počítačem pomocí aplikace Somfy. Stínění můžete ovládat dálkově odkudkoliv nebo nastavit automatické řízení, dokonce lze k tomuto ovládání připojit i další prvky jako jsou vrata, vjezdová brány či markýzy.

I vám poradíme a pomůžeme vybrat vhodné stínění. Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte v jedné z našich vzorkoven.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • žaluzie Z90 Noval  s hliníkovými lamelami stranově lemovanými pro venkovní použití
  • montáž  pod omítku, do překladu nebo dodatečně na okno s krycím plechem
  • ovládání manuálně klikou nebo motoricky tlačítkem, či dálkovým ovladačem
  • inteligentní  pohony SOMFY s dvoucestnou komunikací IO lze ovládat dálkovým ovladačem nebo pomocí řídící jednotky Connexoon nebo TaHoma, které umožňují ovládat jednotlivá zařízení přes webové rozhraní v počítači, nebo přes aplikaci pomocí tabletu či chytrého mobilního telefonu
  • stranové vedení – hliníkové vodící lišty 20 x 18 mm nebo zapuštěné hliníkové vodící lišty 18,5 x 18 (30)mm
  • výška lamel 90 mm, síla lamel 0,42 mm, horní nosič 56 x 58 mm
  • široká škála barev lamel dle výběru ze vzorníku dodavatele

Venkovní žaluzie Z90

Řídící jednotka TaHoma

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.