Venkovní žaluzie Z90 na terasu v Křenicích

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2018

I takto lze využít venkovní žaluzie Z90 Noval. Na přání našeho klienta jsme namontovali  na terasu této krásné novostavby v Křenicích venkovní žaluzii, umístěnou volně v prostoru s krycím plechem a zapuštěnými vodícími lištami. Díky naklápění lamel lze regulovat světlo dle libosti a navíc klienti mají takto mnohem více soukromí při rozjímání na terase.

Venkovní žaluzie je možné namontovat i na terasu…

Venkovní žaluzie jsou aktuálně nejžádanějším stínícím prvkem. Standardně se žaluzie montuje buď dodatečně na okno s krycím plechem, nebo se schová nad okno pod omítku. Jak ale vidíte, lze ji umístit například i na terasu. Naklápěním lamel lze regulovat světlo, ale také si tak zajistit více soukromí. Žaluzie namontované před okny v letních měsících odrazí sluneční paprsky a zamezí tak přehřívání v místnosti, přitom je možné stále větrat otevřeným oknem. Ovládat žaluzie je možné ručně na kliku, nebo komfortnějším způsobem pomocí motoru s tlačítkem, či dálkovým ovladačem. Další možností ovládání je chytré řízení pomocí řídící jednotky Somfy TaHoma, či Connexoon. Můžete tak žaluzie ovládat přes mobilní aplikaci, nebo program v počítači a to i vzdáleně.

Pokud máte zájem o venkovní žaluzie, neváhejte nás kontaktovat, připravíme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • žaluzie Z90 Noval  s hliníkovými lamelami stranově lemovanými pro venkovní použití
  • montáž  pod omítku, do překladu nebo dodatečně na okno s krycím plechem
  • ovládání manuálně klikou nebo motoricky tlačítkem, či dálkovým ovladačem
  • inteligentní  pohony SOMFY s dvoucestnou komunikací IO lze ovládat dálkovým ovladačem nebo pomocí řídící jednotky Connexoon nebo TaHoma, které umožňují ovládat jednotlivá zařízení přes webové rozhraní v počítači, nebo přes aplikaci pomocí tabletu či chytrého mobilního telefonu
  • stranové vedení – hliníkové vodící lišty 20 x 18 mm nebo zapuštěné hliníkové vodící lišty 18,5 x 18 (30)mm
  • výška lamel 90 mm, síla lamel 0,42 mm, horní nosič 56 x 58 mm
  • široká škála barev lamel dle výběru ze vzorníku dodavatele

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.