Venkovní žaluzie Březová

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2015

Před okna slunného bytu s terasou v Březové jsme nainstalovali venkovní žaluzie s elektrickým pohonem a centrálním ovládáním.

Taková práce je vždy radostí. Nejen že dokážeme majitelům mnoha nemovitostí pomoci s efektivním stíněním, ale ještě zdobíme domy a byty krásnou a funkční stínící technikou. Na tento byt v Březové jsme společně s majiteli vybrali dekor čistého materiálu, konkrétně eloxovaný hliník. To dodalo bytu na modernosti a tyto čisté prvky se ihned staly dokonalou součástí celého interiéru i přiléhající terasy.

Chytré řešení krycí kazety

Jak je patrno z fotografií, velmi elegantně jsme si poradili i se zdánlivě složitou dodatečnou montáží. Krycí kazety venkovních žaluzií jsou uchyceny u překladů oken a rázem tak vznikly prostory, kam se můžou žaluzie při vytažení zcela skrýt. Tím pádem neruší výhled, ani celkový dojem z prostoru. Jsme rádi, že jsme mohli pracovat v Březové. Je to krásné místo na bydlení.

I vy můžete mít takto funkční a trvalé venkovní žaluzie za dostupné ceny. Vyplňte nezávazný formulář, pošleme vám dobrou nabídku.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.