Venkovní žaluzie Březová

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2015

Před okna slunného bytu s terasou v Březové jsme nainstalovali venkovní žaluzie s elektrickým pohonem a centrálním ovládáním.

Taková práce je vždy radostí. Nejen, že dokážeme majitelům mnoha nemovitostí pomoci s efektivním stíněním, ale ještě zdobíme domy a byty krásnou a funkční stínící technikou. Na tento byt v Březové jsme společně s majiteli vybrali dekor čistého materiálu, konkrétně eloxovaný hliník. To dodalo bytu na modernosti tyto čisté prvky se ihned staly dokonalou součástí celého interiéru i přiléhající terasy.

Chytré řešení krycí kazety

Jak je patrno z fotografií, velmi elegantně jsme si poradili i se zdánlivě složitou dodatečnou montáží. Krycí kazety venkovních žaluzií jsou uchyceny u překladů oken a rázem tak vznikly prostory, kam se můžou žaluzie při vytažení zcela skrýt. Tím pádem neruší výhled, ani celkový dojem z prostoru. Jsme rádi, že jsme mohli pracovat v Březové. Je to krásné místo na bydlení.

I vy můžete mít takto funkční a trvalé venkovní žaluzie za dostupné ceny. Vyplňte nezávazný formulář, pošleme vám skvělou nabídku.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • žaluzie Z90 Noval  s hliníkovými lamelami stranově lemovanými pro venkovní použití
  • montáž  pod omítku, do překladu nebo dodatečně na okno s krycím plechem
  • ovládání manuálně klikou nebo motoricky tlačítkem, či dálkovým ovladačem
  • inteligentní  pohony SOMFY s dvoucestnou komunikací IO lze ovládat dálkovým ovladačem nebo pomocí řídící jednotky Connexoon nebo TaHoma, které umožňují ovládat jednotlivá zařízení přes webové rozhraní v počítači, nebo přes aplikaci pomocí tabletu či chytrého mobilního telefonu
  • stranové vedení – hliníkové vodící lišty 20 x 18 mm nebo zapuštěné hliníkové vodící lišty 18,5 x 18 (30)mm
  • výška lamel 90 mm, síla lamel 0,42 mm, horní nosič 56 x 58 mm
  • široká škála barev lamel dle výběru ze vzorníku dodavatele

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.