Svislá fasádní clona Sunrol Praha 2

Markýzy

rok realizace:
2019

Svislá fasádní clona je jednoduchá okenní markýza, která je velmi aktuálním a moderním venkovním stínícím prvkem. Náš klient si je vybral pro zastínění prosluněné místnosti ve velmi útulném bytě v Praze. Svislé clony lze díky pestré nabídce barevných odstínů látek, dokonale sladit s fasádou, jak se jistě podařilo i v tomto případě.

Svislá fasádní clona je moderním venkovním stínícím prvkem, který díky perforované látce umožňuje přirozenou ventilaci i průhled látkou ven.

Svislá fasádní clona Sunrol je dodávaná s perforovanou látkou, díky které je zajištěno jak stínění,  tak i částečný průhled oknem ven vč. ventilace. Navíc odráží teplo a chrání tak interiér před nežádoucím přehříváním. Látka je navinuta na hřídeli v horním boxu a spodní profil je zachytáván postranními háčky, které lze umístit v různých úrovních výšky otvoru,  můžete tak clonu stáhnout třeba jen do poloviny okna.

Tento typ clony lze ovládat pouze manuálně, při stažení se spodní profil zachytí do postranních háčků, látka se tak vypne díky pružinovému mechanismu.  Podobným výrobkem je svislá clona Unirol, kterou lze ovládat motoricky na dálkové ovládání a je vedena lankem nebo postaními vodícími lištami, či systémem ZIP.

Z naší široké nabídky svislých fasádních clon si vybere každý. Pomůžeme i Vám vybrat tu pravou, která bude nejhodnější pro Vaše bydlení. Stačí vyplnit naši nezávaznou poptávku.
 

Chcete vědět víc?

Pro více informací navštivte www.zaluzie-perfecta.cz/sunrol

Parametry:

– svislá fasádní clona je určená pro venkovní použití
– max.šíře 2400 mm, výška 2500 mm, max.plocha 3 m2
– ovládání ruční – pružinový mechanismus, háčky pro aretaci profilu
– extrudovaný box 75 x 80 mm, barva boxu bez příplatku: bílá RAL 9016, stříbrný elox
– hliníková hřídel o průměru 28 a 38 mm
– montáž na stěnu nebo strop
– látky Soltis a Mermet Satiné

 

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.