Rolovací garážová vrata v Příbrami

Garážová vrata

rok realizace:
2018

S potěšením jsme stávající plechová vrata na pružinu, která bylo již téměř nemožné otevírat, vyměnili za nová moderní hliníková rolovací vrata s motorem a dálkovým ovládáním. I přes nepřízeň počasí, se nám podařilo namontovat nová vrata rychle a bezproblémově. Teď již k velké spokojenosti a pohodlí našeho klienta výborně slouží a dlouho sloužit budou….

Rolovací garážová vrata s elektropohonem jsou kompaktním výrobkem, který zvyšuje komfort a zároveň zajišťuje větší bezpečnost proti vloupání. Mají tepelně izolační vlastnosti, jsou stálé proti povětrnostním vlivům a jsou nenáročné na údržbu.  Je možné je přizpůsobit jakémukoliv otvoru a nezabírají žádný prostor uvnitř garáže. V případě potřeby lze využít nouzové ruční ovládání pomocí kliky. 

Pokud i Vy chcete vyměnit stará vrata za nová, rádi se o to postaráme, neváhejte nás kontaktovat.

 

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka vrat 300 x 300 mm v barvě bílé, tmavě hnědé, stříbrné, šedé, béžové a krémové či v jakékoliv jiné barvě RAL
  • vodící lišty hliníkové šíře 95 mm
  • roleta vrat je vyrobena z hliníkových lamel BP 77 mm, vyplněných polyuretanovou pěnou (tl. 20 mm)
  • barva lamel – bílá, tmavě hnědá, šedá, béžová, stříbrná, imitace dřeva, zelená 6009, modrá 5011, černá 9055, červená 3044, žlutá 1033 – popř. jiná dle vzorníku výrobce
  • ovládání trubkovým motorem SOMFY s řídící jednotkou SOMFY AXROLL NS vč. 2 ks 2-kanálových dálkových ovladačů 
  • nouzové ruční ovládání NHK

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.