Rolovací garážová vrata Praha 4

Garážová vrata

rok realizace:
2015

Tmavě hnědá rolovací garážová vrata jsme inslaovali jako namísto bezpečnostních dveří v sukromém skladu. Tato naše reference je praktickou ukázkou,…

Nová rolovací garážová vrata v tomto případě slouží spíše jako bezpečnostní prvek. A ačkoli toto byla naše první zkušenost s podobným využitím těchto vrat, o to více jsme za takovou zkušenost vděční. Instalace jako taková probíhala bez větších komplikací, až na malé překvapení v podobě vskutku historické elektroninstalace na níž jsme vrata napojovali. Avšak i toto zvládli naši řemeslníci na výbornou. Majitel skladu tak má velmi pohodlné a bezpečné uzavírání s nímž se již nemusí obávat o svůj uskladněný majetek.

Zabezpečení sklepní kóje rolovacími vraty

Máte-li podobný sklad, nebo sklepní kóji v bytovém domě, či jiný podobný prostor pak vězte, že je lze uzavřít a velmi bezpečnými a odolnými rolovacími vraty. Jejich výhody jsou nejen v v bezpečnosti a odolnosti, ale především v úspoře místa. Zvláště v úzkých chodbách jejich použitím zcela eliminujete překážející křídlo běžných otevíracích dveří. Zabezpečení sklepní kóje vraty, která jsou primárně určena pro garáže je chytré. Mohou být i manuální, nebo elektricky poháněná.

Zašlete nám poptávku, nebo vyplňte rychlý formulář. nabídneme vám výhodnou cenu.

 

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.