Rolovací garážová vrata Praha 4

Garážová vrata

rok realizace:
2015

Nová rolovací garážová vrata v tmavě hnědé barvě v tomto případě slouží spíše jako bezpečnostní prvek. A ačkoli toto byla naše první zkušenost s podobným využitím těchto vrat, o to více jsme za takovou zkušenost vděční. Instalace jako taková probíhala bez větších komplikací, až na malé překvapení v podobě vskutku historické elektroinstalace na níž jsme vrata napojovali. Avšak i toto zvládli naši řemeslníci na výbornou. Majitel skladu tak má velmi pohodlné a bezpečné uzavírání s nímž se již nemusí obávat o svůj uskladněný majetek.

Rolovací garážová vrata  pro zabezpečení sklepní kóje

Máte-li podobný sklad, nebo sklepní kóji v bytovém domě, či jiný podobný prostor pak vězte, že je lze uzavřít a velmi bezpečnými a odolnými rolovacími vraty. Jejich výhody jsou nejen v v bezpečnosti a odolnosti, ale především v úspoře místa. Zvláště v úzkých chodbách jejich použitím zcela eliminujete překážející křídlo běžných otevíracích dveří. Zabezpečení sklepní kóje vraty, která jsou primárně určena pro garáže je chytré. Mohou být i manuální, nebo elektricky poháněná.

Zašlete nám poptávku, nebo vyplňte rychlý formulář. nabídneme vám výhodnou cenu.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka vrat 300 x 300 mm v barvě bílé, tmavě hnědé, stříbrné, šedé, béžové a krémové či v jakékoliv jiné barvě RAL
  • vodící lišty hliníkové šíře 95 mm
  • roleta vrat je vyrobena z hliníkových lamel BP 77 mm, vyplněných polyuretanovou pěnou (tl. 20 mm)
  • barva lamel – bílá, tmavě hnědá, šedá, béžová, stříbrná, imitace dřeva, zelená 6009, modrá 5011, černá 9055, červená 3044, žlutá 1033 – popř. jiná dle vzorníku výrobce
  • ovládání trubkovým motorem SOMFY s řídící jednotkou SOMFY AXROLL NS vč. 2 ks 2-kanálových dálkových ovladačů 
  • nouzové ruční ovládání NHK

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.