Předokenní rolety v rekreačním objektu u Slapské přehrady

Předokenní rolety

rok realizace:
2018

Pro zastínění a zabezpečení nového rekreačního objektu v krásném okolí Slapské přehrady jsme namontovali předokenní rolety. Boxy i vodící lišty se schovají pod omítku a dokonale tak splynou s fasádou domu. Příprava i montáž samotných rolet proběhla hladce a bezproblémově a vše je již připraveno na zateplení fasády.

Předokenní rolety jsou oblíbeným víceúčelovým stínícím prvkem. Nejen, že interiér dokonale zastíní, ale také má funkci termoizolační. Nepropustí teplo v horkých měsících a naopak v měsících zimních funguje jako dodatečná izolace a snižuje tak tepelné ztráty. Rolety je možné ovládat manuálně šňůrou či popruhem nebo elektricky kvalitním pohonem s dálkovým ovládáním. Rolety jsou zároveň i designovým doplňkem rodinného domu a lze si vybrat z mnoha barevných odstínů, které budou ladit s okny či s fasádou. Rolety je možné namontovat jak pod omítku se zaomítacím boxem nebo dodatečně do viditelných boxů přímo na okno.

Budete zateplovat? Uvažujete o moderním a funkčním zastínění oken? Předokenní rolety jsou skvělým řešením. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka pod omítku a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.