Předokenní rolety Herink

Předokenní rolety

rok realizace:
2016

Do menšího bytu v obci Herink jsme vyrobili a instalovali předokenní rolety. Instalace proběhla velmi hladce a dodatečná montáž krycích…

Zastíněno a zabezpečeno roletami

Účel světí prostředky by se v tomto případě dalo říci. Jelikož instalací venkovních rolet jsme zároveň zvýšili bezpečnost bytu a jeho odolnost proti vloupání. To je u přízemních bytů samozřejmě velmi důležité. Každý kdo ve městě kdy bydlel v přízemí nám dá jistě za pravdu, že zvýšená pozornost bezpečnostním prvkům a to už jakýmkoli které odradí potenciálního zloděje má smysl. Už i jen psychický pro obyvatele, kteří si chtějí užívat o něco klidnější spánek.

Hezčí než mříže v oknech

Poředokenní rolety nejsou samozřejmě samospasitelné, avšak není zas tak snadné je ve staženém stavu překonat. Materiál je velmi odolný a případný nenechavec by musel vyvinout značné úsilí aby je prolomil. To nejen vzbudí odpovídající hluk a pozornost, ale také donutí zloděje uvažovat, jestli mu to za tu námahu stojí. I o tom jsou předokenní rolety. Máte-li i vy přízemní byt doporučujeme vám uvažovat o předokenních roletách. Nejsou samozřejmě tak odolné jako ocelové mříže zabudované do ostění, ale zato jsou víceúčelové a podstatně estetičtější.

Zašlete nám nezávaznou poptávku, připravíme vám dobrou cenu. Zaměření samozřejmě zdarma.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.