Předokenní rolety do bytu v přízemí v obci Herink

Předokenní rolety

rok realizace:
2016

Do menšího přízemního bytu v obci Herink jsme vyrobili a instalovali bílé předokenní rolety. Instalace proběhla velmi hladce a dodatečná montáž krycích kazet plastová okna nikterak nehyzdí. Přízemní byteček bude nyní mnohem snadnější stínit i zabezpečit.

Zastíněno a zabezpečeno roletami

Instalací venkovních rolet jsme zároveň zvýšili bezpečnost bytu a jeho odolnost proti vloupání. To je u přízemních bytů samozřejmě velmi důležité. Každý kdo ve městě kdy bydlel v přízemí, nám dá jistě za pravdu, že zvýšená pozornost bezpečnostním prvkům a to už jakýmkoli, které odradí potenciálního zloděje má smysl. Navíc jste chráněni i proti zvědavým pohledům kolemjdoucích, a můžete si tak užívat více soukromí a o něco klidnější spánek.

Hezčí než mříže v oknech

Poředokenní rolety nejsou samozřejmě samospasitelné, avšak není zas tak snadné je ve staženém stavu překonat. Materiál je velmi odolný a případný nenechavec by musel vyvinout značné úsilí, aby je prolomil. To nejen vzbudí odpovídající hluk a pozornost, ale také donutí zloděje uvažovat, jestli mu to za tu námahu stojí. I o tom jsou předokenní rolety. Máte-li i vy přízemní byt doporučujeme vám uvažovat o předokenních roletách. Nejsou samozřejmě tak odolné jako ocelové mříže zabudované do ostění, ale zato jsou víceúčelové a podstatně estetičtější.

Zašlete nám nezávaznou poptávku, připravíme vám cenovou nabídku na míru. Zaměření  je samozřejmě zdarma.

 

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka pod omítku nebo pro dodatečnou montáž a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.