Předokenní rolety Benešov

Předokenní rolety

rok realizace:
2011

Předokenní rolety v hnědé barvě, s elektrickým pohonem a centrálním ovládáním v překrásném domě na okraji města Benešov.

Překrásný, nově postavený moderní dům který svým vzhledem dokonale zapadá do okolní krajiny, jsme vybavili množstvím předokenních rolet. Nainstalovali jsme je kompletně na všechna okna, včetně oken francouzských. Dům je tak dokonale chráněn nejen proti žhavému letnímu slunci, ale získal také dodatečné a velmi odolné bezpečnostní prvky které napomáhají k celkovému zabezpečení objektu.

Kvalita, kvalita a zase kvalita předokenních rolet

Barva byla vybrána tak, aby dokonale ladila s ostatními prvky a předokenní rolety tak dům doplnily o další, oku lahodící funkční prvek. Jako certifikovaný Somfy Expert jsme samozřejmě použili elektrické pohony od této značky a doplinili je o centrální ovládání. To však jsou už jen třešničky na dortu této naší reference. Jsme rádi, že jsme se mohli na tomto domě podílet také naší prací.

I vy nás oslovte s poptávkou, zaměření je zcela zdarma.

 

Chcete vědět víc?

Parametry předokenní rolety:

  • hliníková schránka pod omítku a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.