Nadokenní rolety Praha 9 Letňany

Předokenní rolety

rok realizace:
2015

Nádherný světlý byt s terasou v novostavbě v Praze 9 vyžadoval už jen poslední detail. Nadokenní rolety na radiový pohon, které bytu zajistí nejen stínění, ale také celkovou bezpečnost bytu. Jemná šedá barva a instalace kazet nad okno dokonale zapadly do koncepce celé stavby. Nikde nic neruší, nepřebývá. Naopak vše je skvěle sladěné a propojené. Jsme rádi, že jsme rolety v Praze 9 mohli instalovat.

Nadokenní rolety na dálkové ovládání – běžná věc

Nemusíte vlastnit luxusní rezidenci, ani patřit mezi smetánku, abyste si nemohli dovolit předokenní rolety na dálkové ovládání. V současné době se jedná o běžný a nikterak předražený způsob ovládání nejen tohoto druhu stínění. Předokenní rolety na radiový pohon nejsou zbytečným luxusem. Je to běžné, stejně jako u televize nebo klimatizace. Montáž předokenních rolet s tímto druhem ovládání vyžaduje běžnou elektrickou přípojku.

Oslovte nás také  poptávkou předokenních rolet, nabídneme vám výhodné podmínky, rychlou a bezproblémovou realizaci.

 

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka pod omítku nebo pro dodatečnou montáž a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.