Markýza s výsuvným volánem Praha Koloděje

Markýzy

rok realizace:
2010

Nad prostornou terasu v Praze Kolodějích jsme instalovali rozměrnou markýzu v okrovém dekoru skvěle ladícím s fasádou domu. Velká terasa přiléhající k útulnému rodinnému domku již několik let sloužila svým majitelům k posezení a odpočinku. Jediné co tomu chybělo k naprosté dokonalosti a ještě vyššímu komfortu byla markýza s výsuvným volánem, chránící obyvatele a hosty před žhavým letním sluncem, nebo před mírným deštíkem.

Markýza s výsuvným volánem – kvalitní produkt i kvalitní práce

Markýza je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, při správném používání odolávající vlivům počasí i zubu času po dlouhá léta. Precizní řemeslná práce při instalaci byla samozřejmostí. Během krátké chvíle si její noví majitelé mohli pod svojí novou markýzou dopřát svojí oblíbenou kávu.

Naši technici během jediného dne pevně ukotvili základnu markýzy nad francouzská okna. Pomohli jsme tak dalším lidem zvýšit komfort svého domu a zpříjemnit čas strávený na terase i v čase, kdy to do té doby nebylo možné. Ozvěte se nám, i u svého domu můžete mít takto jednoduché a účelné zastínění terasy. Zaměření i doprava jsou zdarma.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • kazetová markýza KASETA s kloubovými rameny má kompletně uzavřený box 259 x 165 mm
  • plynulé nastavení úhlu sklonu od 5° do 40°, max. šířka až 1300 cm, výsuv až 400 cm
  • markýza nad 700 cm je dodávána v rozděleném stavu s příslušnými spojovacími profily, dělenou látkou a krycím pruhem látky
  • možnost kotvení na stěnu, strop či krokev
  • ovládání (vysouvání a navíjení markýzy) – ruční na kliku pomocí převodovky nebo kvalitním elektropohonem SOMFY
  • provedení konstrukce – 4 barvy ve standardu: bílá RAL 9016, stříbrná RAL 9006,  tmavě hnědá RAL 8019 a strukturovaný antracit, za příplatek  je možné zvolit jinou barvu dle RAL
  • látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhou životností a stálobarevností
  • za příplatek je možné doplnit ruční výsuvný volán až 150 cm  (max.šířka 650 cm a výsuv 350 cm)

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.