Markýza a rolety Praha 5

Markýzy

rok realizace:
2003

Krásnému slunnému bytu na Praze 5 pomohla markýza a rolety s odstíněním oken a lodžie.

Slunné byty mají své nezaměnitelné kouzlo, ale bohužel se v létě také často přehřívají. Proto jsme pro tento byt v Praze 5 doporučili instalovat na okna předokenní rolety, které dokonale pokryjí plochu okna a přitom ponechají v bytě dostatek světla pro běžný provoz. Rolety také při plném spuštění umožňují téměř dokonalé zatemnění místností.

K venkovním roletám i markýzu na balkon

Další stínícím prvkem je krásná markýza nad lodžií. Ta nejen pomáhá stínit při odpoledním posezení, ale také dodává lodžii v bytovém domě na útulnosti a přispívá k většímu soukromí. S vytaženou roletou mohou majitelé také posedět a odpočinout si i když venku mírně prší.

Pokud i vy máte jižní, nebo jihozápadně orientovaný byt s lodžií rovněž vám doporučujeme instalovat rolety a markýzu, budete s  nimi nadmíru spokojeni a značným způsobem zvýšíte komfort svého bydlení. Kontaktujte nás zaměření i doprava jsou zdarma.

Chcete vědět víc?

Parametry předokenní rolety:

  • hliníková schránka pod omítku a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.