Markýza a rolety Praha 5

Markýzy

rok realizace:
2003

Krásnému slunnému bytu na Praze 5 jsme pomohli s odstíněním oken a lodžie.

Slunné byty mají své nezaměnitelné kouzlo, ale bohužel se v léte také často přehřívají. Zvláště v letních měsících při odpoledním slunci, které dokáže interiér bytu značně přehřívat. Proto jsme pro tento byt v Praze 5 doporučili instalovat na okna předokenní rolety, které dokonale pokryjí plochu okna a přitom ponechají v bytě dostatek světla pro běžný provoz. Rolety také při plném spuštění umožňují téměř dokonalé zatemnění místností.

K venkovním roletám i markýzu

Další stínícím prvkem je krásná markýza nad lodžií. Ta nejen pomáhá stínit při odpoledním posezení, ale také dodává lodžii v bytovém domě na útulnosti a přispívá k většímu soukromí. S vytaženou roletou mohou majitelé také posedět a odpočinout si i když venku mírně prší.

Pokud i vy máte jižní, nebo jihozápadně orientovaný byt s lodžií rovněž vám doporučujeme instalovat rolety a markýzu, budete nimi nadmíru spokojeni a značným způsobem zvýšíte komfort svého bydlení. Kontaktujte nás zaměření i doprava jsou zdarma.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.