Markýza Praha Koloděje

Markýzy

rok realizace:
2010

Nad prostornou terasu v Praze Kolodějích jsme instalovali rozměrnou markýzu v okrovém dekoru skvěle ladícím s fasádou domu.

Velká terasa přiléhající k útulnému rodinnému domku v Kolodějích u Prahy již několik let sloužila svým majitelům k posezení a odpočinku. Jediné co tomu chybělo k naprosté dokonalosti a ještě vyššímu komfortu byla markýza, chránící obyvatele a hosty před žhavým letním sluncem, nebo před mírným deštíkem.

Markýza v Kolodějích – kvalitní produkt i kvalitní práce

Markýza je vyrobena z velmi kvaliních materiálů a při správném používání odolávající vlivům počasí i zubu času po dlouhá léta. Precizní řemeslnná práce při instalaci byla samozřejmostí a během krátké chvíle si její noví majitelé mohli pod svojí novou markýzou dopřát svojí oblíbnou kávu.

Naši technici během jediného dne pevně ukotvili základnu markýzy nad francouzská okna. Pomohli jsme tak dalším lidem zvýšit komfort svého domu a zpříjemnit čas strávený na terase i v čase, kdy to do té doby nebylo možné. Ozvěte se nám, i u svého domu můžete mít takto jednoduché a účelné zastínění terasy. Zaměření i doprava jsou zdarma.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.