Integrované sítě proti hmyzu k předokenním roletám Říčany

Předokenní rolety

rok realizace:
2018

Pro našeho klienta jsme dodatečně namontovali integrované sítě k předokenním roletám. Do tohoto moderního řadového domku jsme již montovali předokenní rolety. Nyní si klient přál rolety doplnit o integrované rolovací sítě. Ačkoliv se jednalo o velmi atypickou montáž, naši zkušení technici si s ní skvěle poradili a sítě jsou již připraveny na teplou sezónu.

Předokenní rolety s integrovanými sítěmi proti hmyzu jsou velmi praktickým a multifunkčním prvkem, kterým vyřešíte hned dvě mouchy jednou ranou.  Předokenní rolety dokonale zastíní místnost a zamezí přehřívání interiéru v letních měsících a zároveň izolují v měsících zimních. Dále plní funkci bezpečnostní a protihlukové bariéry. Integrovaná síť je rolovací, nemusíte ji mít tedy pevně namontovanou na rámu okna, ale můžete si zvolit, zda jí chcete mít vytaženou či ne, zároveň je společně s roletou schovaná v boxu, tudíž ve staženém stavu o ní ani nevíte.

Zvažujete doplnit Vaše bydlení o předokenní rolety a integrované sítě? Neváhejte nás kontaktovat, zaměření je zcela zdarma.

 

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • hliníková schránka pod omítku a hliníkové vodící lišty š.53mm v barvě bílé, hnědé nebo stříbrné či v jakékoliv jiné barvě dle vzorníku RAL, popř. RENOLIT folie
  • hliníkové lamely s krycí výškou 41 mm, vyplněné PUR pěnou
  • lamely s velkým výběrem barev
  • ruční ovládaní pomocí šňůry či popruhu
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY lokálním ovladače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem RTS a dálkovým ovládače
  • motorové ovládání trubkovým pohonem SOMFY s integrovaným rádiovým přijímačem s dvoucestnou komunikací IO a dálkovým ovládačem

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.