Garážová vrata Lomax Popovice

Garážová vrata

rok realizace:
2015

Sekční garážová vrata v dekoru eloxovaný hliník jsme instalovali do dřevostavby v obci Popovice na Benešovsku. Elektrický pohon a dálkové…

Pro krásný dům v zastavené části Popovic jsme instalovali sekční garážová vrata Lomax. Nízkoenergetická dřevostavba s přírodním obkladem působí velmi útulně a komfortně. Námi dodaná a instalovaná garážová vrata s horním prosklenou sekcí dostatečně osvětlují interiér garáže. Pro nástup do vozu je to naprosto dostatečné a není vždy nutno přes den použít osvětlení.

Sekční garážová vrata Lomax jsou lehká

Takto řešená sekční garážová vrata jsou důkazem, že je lze instalovat opravdu téměř kamkoli. I na své chatě můžete mít sekční, či rolovací garážová vrata. Konstrukce a veškeré komponenty jsou z lehkých materiálů a dobře postavenou samonosnou konstrukci i dřevěné garáže příliš nezatíží. Zvyšte si komfort na své chatě a i tam mějte podobná sekční garážová vrata. Jsou bezesporu bezpečnější a komfortnější, než podomácku vyrobená.

Řekněte si o nezávaznou nabídku. S cenou budete spokojeni.

 

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.