Dvoje garážová rolovací vrata Vlkančice

Garážová vrata

rok realizace:
2018

Do novostavby rodinné domku jsme namontovali hned dvoje konzolová rolovací vrata s elektropohonem. Pancíř vrat je schovaný uvnitř garáže a uchycený pomocí konzol. V tomto případě schránka není nezbytně nutná, i tak ji však doporučujeme pro větší ochranu hřídele, pohonu a ostatních komponentů.

Garážová rolovací vrata jsou Vaše pohodlí a bezpečí….

Rolovací vrata lze namontovat do jakéhokoliv otvoru buď z vnitřku nebo z venku, dle Vašich možností. Celý pancíř vrat se navine na hřídel a vrata tak nezabírají tolik potřebné místo v garáži. Pohon rolovací vrat zajišťuje trubkový elektromotor Somfy, díky kterému si můžete užít pohodlí při automatickém otvírání a v případě výpadku elektřiny či poruchy, lze vrata otevřít pomocí nouzového odblokování. Rolovací vrata mají tepelně izolační vlastnosti díky lamelám vyplněným PUR pěnou a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.
Vrata nabízíme v mnoha barevných odstínech, lze je tak perfektně sladit s charakterem Vašeho domu.

Uvažujete o rolovacích vratech do Vaší garáže? Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář, připravíme pro Vás výhodou cenovou nabídku.

Chcete vědět víc?

Parametry:

  • provedení je možné s hliníkovou schránkou, či bez ní – uchycení pomocí konzol
  • hliníková schránka vrat 300 x 300 mm v barvě bílé, tmavě hnědé, stříbrné, šedé, béžové a krémové či v jakékoliv jiné barvě RAL
  • vodící lišty hliníkové šíře 95 mm
  • roleta vrat je vyrobena z hliníkových lamel BP 77 mm, vyplněných polyuretanovou pěnou (tl. 20 mm)
  • barva lamel – bílá, tmavě hnědá, šedá, béžová, stříbrná, imitace dřeva, zelená 6009, modrá 5011, černá 9055, červená 3044, žlutá 1033 – popř. jiná dle vzorníku výrobce
  • ovládání trubkovým motorem SOMFY s řídící jednotkou SOMFY AXROLL NS vč. 2 ks 2-kanálových dálkových ovladačů 
  • nouzové ruční ovládání NHK

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.