Dodání venkovních žaluzií Vysoký Újezd

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2014

Krásnou novostavbu moderního vzhledu jsme doplnili dodáním venkovních žaluzií v antracitové barvě s elektrickým pohonem. Zastínili jsme celé přízemí. Obyvatelé mají konečně stín i soukromí.

Na elektricky ovládané venkovní žaluzie bylo pamatováno již v projektovém návrhu. Pohon i samotné uložení žaluzií je tak dokonale skryté v připravených pouzdrech v překladech stavebních otvorů. Antracitový dekor dokonale ladí s barvou fasády i parapetů. Majitelé neponechali nic náhodě a naše práce byla už jen třešničkou na dortu tohoto vskutku originálního projektu.

Pohodlné ovládání venkovních žaluzií ve Vysokém Újezdu

Hlavní předností je téměř dokonalé zatemnění celého přízemí domu, stisknutím jediného tlačítka na ovladači. Vzhledem k tomu, že v nejbližším okolí stavby nejsou ještě vzrostlé stromy, je takovéto kvalitní stínění skutečně třeba. Dům ve Vysokém Újezdu je tak zářným příkladem, kdy naše výrobky a moderní technologie jsou nejen estetickým doplňkem ale skutečně funkčním prvkem na domě s velmi přidanou hodnotou.

Stín i soukromí

Instalace venkovních žaluzií má ještě sekundární efekt a tím je zajištění soukromí. V takto exponované stavbě, může být v prvních letech než vzroste přiléhající zeleň, problém s tím faktem, že je vidět obyvatelům do soukromí. Zvláště večer, kdy se uvnitř svítí to může být nepříjemné, vše ale dokonale vyřešily námi dodané venkovní žaluzie.

Pokud i vy máte podobné potíže se svým domem nebo bytem. Obraťte se na nás. Popřípadě vyplňte nezávazný poptávkový formulář, připravíme vám výhodnou nabídku nejen venkovních žaluzií.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.