Nabídka služeb

Automatizace domácnosti od Somfy
Automatizace domácnosti od Somfy

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Poskytnutá data slouží výhradně k dohodnutému účelu obchodního vztahu. Data nebudou poskytnuta třetím stranám a nebudou použita k reklamním účelům.

Další reference

Sodoma Perfecta s.r.o.

Již přes 22 let vám dodáváme a instalujeme doplňky pro byty a domy, přinášející z praktického i estetického hlediska maximální užitek.

Světlo, stín, bezpečnost i pohodlí

Každý z našich produktů dodáváme v široké škále provedení a vlastností. Například předokenní rolety vám výrazně sníží spotřebu energie, venkovní žaluzie snadno zachytí škodlivé spektrum slunečního záření a markýzy vám hravě zakryjí i velkou prosklenou plochu.

Garážová vrata jsou nejdůležitějším prvkem celé garáže a jejich nabídku rok od roku rozšiřujeme. Jsou kombinací kvality, skvělé bezpečnosti a nízké ceny. Soustředíme se na sekční a rolovací garážová vrata.

Proč vybrat Sodoma Perfecta s.r.o.

Sodoma Perfecta s.r.o. je zkušenou společností, která chce svým klientům nabídnout jen to nejlepší. Zcela nezávazně vám uděláme kalkulaci, stejně tak vám poradíme ohledně ideálních možností pro váš dům nebo byt. Neradi necháváme nikoho čekat, a proto se vždy snažíme o co možná nejkratší termíny dodání. Rádi vám poskytneme i technické poradenství a zaměření zcela zdarma.

Oslovte nás, můžete jen získat.

Celofiremní dovolená 6.- 9. 4. 2020

Vážení zákazníci, v době 6. – 9. 4. 2020 máme celofiremní dovolenou.  Budeme tu pro vás opět po Velikonocích. Přejeme…

Více informací
Dle nařízení vlády jsou naše vzorkovny do odvolání uzavřeny

Společně to zvládneme i na dálku Milí zákazníci, zdraví a bezpečnost všech jsou pro nás vždy na prvním místě. Respektujeme…

Více informací
V době mezi 21.12.2019 – 5.1.2020 budou naše pobočky uzavřeny

Vážení zákazníci v době mezi 21.12.2019 – 5.1.2020 budou naše pobočky uzavřeny. Těšíme se na Vás opět 6.1.2020. Tým Perfecta…

Více informací
Přání 2019

Přejeme Všem našim zákazníkům, obchodním partnerům, přátelům a kolegům krásné Vánoce plné klidu a pohody a vše nejlepší, hodně zdraví,…

Více informací

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.