01 Předokenní rolety

Odznak
Předokenní rolety

Venkovní rolety mají několik funkcí, pro které jsou velice užitečné. Kromě zastínění před sluncem a zakrytí oken po setmění plní také funkci bezpečnostní a termoizolační.

Instalací předokenních rolet výrazně snížíte náklady na vytápění a pokud odcestujete zvýšíte bezpečnost, neboť překonat tyto okenní rolety násilím jde jen velice obtížně.

Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci ihned.

Dodáme vám své produkty i služby v té nejvyšší kvalitě. Používáme komponenty pro roletové systémy výhradně od renomovaných firem.

Jedná se například o předního evropského výrobce těchto systémů Building Plastics, nebo největšího světového výrobce pohonů a zařízení pro roletové systémy a dalších podobných zařízení, kterým je firma SOMFY.

Předokenní rolety se mohou stát i vhodným designovým doplňkem fasády vašeho rodinného domu. Barvu hliníkových lamel si můžete vybrat v mnoha variantách, popřípadě si za příplatek můžete objednat různé odstíny, které budou ladit s fasádou.

Mimořádné vlastnosti předokenních rolet

Pokud jde o termoizolační funkci, ta je zajištěna hliníkovými lamelami vyplněnými termoizolační PUR pěnou, která je zárukou perfektního utěsnění oken. Praxí bylo ověřeno, že tímto způsobem netradičního zateplení pláště domu, lze ušetřit až 70% tepelné energie. Okna jsou nejrizikovějším místem, kudy uniká teplo z objektu. Rovněž v létě mají svůj význam, neboť dokáží spolehlivě regulovat intenzitu slunečního záření, podobně jako venkovní žaluzie.

Zejména u oken orientovaných na jih, či jihozápad, dokáží tyto okenní rolety pohltit až 90% tepla, což je v horkých letních dnech výhodnější, než nákladná klimatizace. Přitom je díky perforovaným otvorům umožněna i potřebná ventilace. Předokenní rolety jsou taktéž velkou výhodou na domech v těsné blízkosti rušné ulice, jelikož dokáží snížit hladinu hluku uvnitř až o 7 dB. Jejich vlastnosti ocení i lidé pracující na směny, neboť po jejich stažení nepoznáte uvnitř domu, zda je den či noc.

Snadné ovládání venkovních rolet

Ovládání si můžete vybrat buď mechanické, kličkou nebo šňůrou z místnosti. A samozřejmě elektrické. To zvyšuje nejen komfort ovládání předokenních rolet, ale prodlužuje i jejich životnost, neboť lamelové zámky jsou tak méně namáhané.

Řekněte si o nezávaznou cenovou nabídku ihned. 

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2020 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.