Předokenní rolety a venkovní žaluzie trvalé řešení stínění

Nastala letní sezóna a s ní i problémy s přehříváním a zastíněním domů a bytů. Jedněmi z nejefektivnějších a po léta trvalých způsobů stínění jsou předokenní rolety a venkovní žaluzie. Ne náhodou roste jejich obliba jak na rodinných domech, bytech i firemních budovách. Účinné stínění, snadnost ovládání, zvýšená bezpečnost objektu a mnoho dalších výhod mají tyto dva moderní způsoby zastínění objektů.

Horko od jihozápadu

Jistě to sami znáte. Letní odpolední žár pálí do oken a horku nelze uniknout. Trpí tím především jihozápadně orientované místnosti. Starým klasickým meziokenním žaluziím už po několika krátkých letech intenzivního používání končí životnost. Některé nejdou stáhnout, jiné vytáhnout, natož natočit lamely. Levná markýza z hobbymarketu už také dosluhuje, není úniku. V takovéto chvíli nastal čas na trvalé řešení problému, které vás nadobro zbaví horkých muk.

 

Kvalitní, na míru vyrobené předokenní rolety, nebo venkovní žaluzie od naší firmy vás nezradí. Skvěle vám pomohou s odstíněním celého bytu nebo domu. Navíc pomocí centrálního ovladače, je spustíte je naráz všechny. Žádné obcházení domu a je během minuty po starostech.

Hlavní výhody předokenních rolet a venkovních žaluzií

  • Vyšší bezpečnost při stažených lamelách pokud jste mimo objekt
  • Kvalitní řešení na desítky let
  • Téměř bezúdržbový provoz
  • Dekory a barevná provedení v nepřeberných variantách
  • Pohodlné a bezpečné elektrické ovládání
  • Snadná a šetrná montáž na již zabydlené objekty, nebo do stavebních pouzder
  • Výroba přesně na míru i pro atypická okna a dveře
  • a velmi mnoho dalšího…

Neváhejte s rozmýšlením a zpříjemněte si léto praktickými a trvalými předokenními roletami, nebo venkovními žaluziemi. Zaměření i konzultace je u nás zdarma. Kontaktujte nás ihned.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.