Nový rok 2016 v Perfecta.cz

Předokenní rolety Benešov - zlomV roce 2015 jsme odvedli spoustu práce, vyrobili a instalovali mnoho rolet, žaluzií a mnoho dalšího, které již nyní dobře slouží svým majitelům. Horké léto 2015 také dalo okusit kvalitě námi dodávaných produktů a zařízení. A my víme, že obstály na jedničku.

I v novém roce 2016 budeme pokračovat ve zvyšování kvality poskytovaných služeb i výrobků. Stále více se naše firma orientuje na výrobu a instalaci předokenních rolet a venkovních žaluzií.

 

 

 

Klimatologové: připravme se na prudké změny počasí

Rozmach těchto trvanlivých a odolných způsobů stínění zajisté pomohlo horké a suché léto. Budoucnost venkovních rolet i žaluzií zajišťují i předpovědi klimatologů. Neboť jejich dlouhodobé výhledy získávají jasnější, i když ne zcela pro lidstvo příjemné, obrysy.

Venkovní žaluzie Praha 5 - detailPodle nich bychom se měli připravit na další cyklus jevu El Niňo a s ním spojené větší výkyvy počasí a jeho prudší změny. Tedy dlouhá a úmorná sucha, následné povodně, třeskuté mrazy i nesnesitelná vedra. To vše naší planetu údajně čeká v roce 2016 a dalších letech.

Tím více má tedy smysl připravovat svá obydlí na takové roky a nevyzpytatelné rozmary počasí. Stínění stavebních otvorů i celých budov bude mít stále větší důležitost.

Nechte si i vy spočítat nezávaznou kalkulaci stínění pro svůj byt, dům, či firmu. Nejen že ušetříte na klimatizaci, ale také zvýšíte jejich odolnost.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2018 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.