Nový rok 2016 v Perfecta.cz

Předokenní rolety Benešov - zlomV roce 2015 jsme odvedli spoustu práce, vyrobili a instalovali mnoho rolet, žaluzií a mnoho dalšího, které již nyní dobře slouží svým majitelům. Horké léto 2015 také dalo okusit kvalitě námi dodávaných produktů a zařízení. A my víme, že obstály na jedničku.

I v novém roce 2016 budeme pokračovat ve zvyšování kvality poskytovaných služeb i výrobků. Stále více se naše firma orientuje na výrobu a instalaci předokenních rolet a venkovních žaluzií.

 

 

 

Klimatologové: připravme se na prudké změny počasí

Rozmach těchto trvanlivých a odolných způsobů stínění zajisté pomohlo horké a suché léto. Budoucnost venkovních rolet i žaluzií zajišťují i předpovědi klimatologů. Neboť jejich dlouhodobé výhledy získávají jasnější, i když ne zcela pro lidstvo příjemné, obrysy.

Venkovní žaluzie Praha 5 - detailPodle nich bychom se měli připravit na další cyklus jevu El Niňo a s ním spojené větší výkyvy počasí a jeho prudší změny. Tedy dlouhá a úmorná sucha, následné povodně, třeskuté mrazy i nesnesitelná vedra. To vše naší planetu údajně čeká v roce 2016 a dalších letech.

Tím více má tedy smysl připravovat svá obydlí na takové roky a nevyzpytatelné rozmary počasí. Stínění stavebních otvorů i celých budov bude mít stále větší důležitost.

Nechte si i vy spočítat nezávaznou kalkulaci stínění pro svůj byt, dům, či firmu. Nejen že ušetříte na klimatizaci, ale také zvýšíte jejich odolnost.

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.