Automatizace domácnosti od Somfy

Poznejte nový standard v bydlení

Automatizovaná domácnost už dnes není výsadou hrstky vyvolených. Užívejte si komfortu pokročilých moderních technologií i vy! Získáte tak nebývalé pohodlí a bezpečí, dokonce i ušetříte na energiích.

Seznamte se s automatizovanou domácností od naší partnerské společnosti Somfy.

Získejte od svého domova vše, co jste si kdy přáli

Získejte od svého domova vše, co jste si kdy přáli

Jak automatizace domácnosti funguje?

Ovládejte na dálku pomocí svého chytrého telefonu osvětlení, stínění, ale i garážová vrata a vjezdové brány. Snadno a komfortně. Můžete také nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace – TaHoma®, nebo Connexoon.

Seznamte se s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

Systém TaHoma®

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® vám pomůže propojit všechna kompatibilní zařízení do jednoho celku. Ovládejte celou svou domácnost odkudkoli!

Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.

Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.

Zjistěte o systému více, nebo nás kontaktujte.

Systém Connexoon

Pokud si přejete ovládat třeba jen stínění nebo garážová vrata či brány, ideální volbou pro vás je systém Connexoon. Zvolte si jednu nebo dvě ze tří aplikací pro svůj chytrý telefon a vpusťte do svého života více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích.

Aplikace Connexoon Window se postará o vaše venkovní i vnitřní stínění, Connexoon Access o garážová vrata a příjezdovou bránu a Connexoon Terrace zajistí příjemné prostředí na vaší terase.

Zjistěte o aplikacích Connexoon více, nebo nás kontaktujte.

Ovládejte svou domácnost telefonem.

Ovládejte svou domácnost telefonem.

Somfy ONE

Představujeme vám novinku Somfy ONE pro pohodlné, a přitom dokonalé zabezpečení vaší domácnosti! Tato první kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem může fungovat samostatně, lze ji ale také zapojit do systému TaHoma®.

Somfy one

Zajímá vás více?

Obraťte se na nás, ať vás zajímají konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám.

 

NAVŠTIVTE NÁŠ PRODUKTOVÝ WEB STÍNICÍ TECHNIKY.

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2019 Sodoma Perfecta s.r.o.
Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.