Vjezdová brána Praha 6

Vjezdové brány

rok realizace:
2009

Rychlá a přesná práce korunovala výměnu vjezdových vrat do technické části areálu u administrativní budovy v Praze 6. Vyrobili jsme a instalovali jednoduchá dvoukřídlá vrata z poctivé oceli a část přisazeného oplocení.

Byl zde kladen důraz na maximální užitek a nízké náklady, čehož bylo dosaženo bezezbytku ke spokojenosti zákazníka. Uzamykatelná vrata bez pohonu lze snadno otevírat díky přesným a masivním závěsům.

Rozdíl na fotografiích před a po je patrný na první pohled. Tato vjezdová vrata budou na Praze 6 sloužit jistě dlouhá desetiletí. Stači jim jen pravidelně měnit nátěr.

Hlavní zaměření naší firmy je výroba a instalace venkovních žaluzií, předokenních rolet a garážových vrat. To však neznamená, že si nedokážeme poradit s vjezdovou bránou.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2017 Sodoma Perfecta s.r.o. Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.
Created by KTStudio & Design by PiXON creative studio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace