Venkovní žaluzie Točná

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2012

Pro opravdu krásnou vilku v Točné jsme vyrobili a instalovali venkovní žaluzie s centrálním elektrickým pohonem i ovládáním v dekoru eloxovaný hliník. Vše v maximální kvalitě, která má sloužit po dlouhá desetiletí.

Úžasná přízemní vilka, překrásné prostředí a báječní lidé. Lepší podmínky si pro naši práci jen těžko dokážeme představit. Do připravených pouzder jsme majitelům vyrobili a nainstalovali rozměrné venkovní žaluzie osazené pohonem od Somfy a centrálním ovládáním téže značky.

Technika i design, vše skvěle zapadlo

Dekor v podobě eloxovaného hliníku dotváří vzhled stavebních otvorů, které se staly rázem luxusně vzhlížejícími prvky, na už tak okázale působící stavbě. Vždy jsme rádi, když se můžeme podílet na takovém projektu. Jsme rádi, že jsme mohli instalovat venkovní žaluzie v Točné a že můžeme tuto svoji práci zařadit mezi další své hodnotné reference.

I vy můžete mít díky venkovním žaluziím ve svém domě přijemný stín. Vyplňte nezávaznou poptávku, připravíme vám výhodnou nabídku. Zaměření je pochopitelně zdarma.

 

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2017 Sodoma Perfecta s.r.o. Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.
Created by KTStudio & Design by PiXON creative studio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace