Venkovní žaluzie Praha

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2009

Kompletní zastínění střešního bytu v Praze venkovními žaluziemi na elektrické ovládání. Instalace do připravených stavebních pouzder, zapojení do předem naprojektovaného ovládání i zdroje elektřiny. Rychlá, přesná a bezvadná práce.

Nový střešní byt na pražském bytovém domě je vystaven slunci od rozbřesku až do pozdního večera. Pro jeho majitele je tedy více než důležité mít co nejlépe postaráno o efektivní stínění a regulaci venkovního světla po celý rok. Již při projektování bytu architekt doporučil venkovní žaluzie namísto předokenních rolet. O výrobu a instalaci žluzií se postarala naše firma.

Kvalita, funkčnost i design

Všechna okna i dveře na terasu byla osazena venkovními žaluziemi v elegantním provedení eloxovaný hliník. Ovládání žaluzií zajišťují pohony od Somfy a centrální i dálkové ovládání téže značky. Celá sestava je velmi kvalitní a zajišťuje bezvadný provoz téměř bez jakékoli údržby po dlouhá léta a vysoký standard bydlení uprostřed Prahy.

Instalujeme venkovní žaluzie nejen v Praze

Potřebujete rovněž zastínit svůj byt nejen v Praze ale v celých Středních čechách? Náš radius s dopravou zdarma je cca 100km v okolí Prahy. Vyplňte nezávazný formulář, pošleme vám výhodnou nabídku.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2017 Sodoma Perfecta s.r.o. Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.
Created by KTStudio & Design by PiXON creative studio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace