Venkovní žaluzie Praha Jinonice

Venkovní žaluzie

rok realizace:
2016

Do moderního bytového domu v pražských Jinonicích jsme vyrobili a namontovali praktické venkovní žaluzie, které pomůžou jižně orientovanému bytu od horka v interiéru. Snadná a rychlá instalace s trvanlivostí na desítky let.

Na okna slunného bytu ve velmi pohledném domě v jinonické zatáčce jsme vyrobili a instalovali elektricky ovládané venkovní žaluzie. Ve letních měsících slunci velice vystavený byt vyžadoval efektivnější stínění. To předokenní žaluzie bezezbytku splňují a pomůžou tak s se stíněním interiéru.

Odolné venkovní žaluzie

Máte-li také slunný byt a trápí vás například horké odpolední slunce, zapřemýšlejte rovněž o venkovních žaluziích. Budete překvapeni, jak účinné dokáží být. Téměř bezúdržbové venkovní žaluzie. Lze je instalovat také dodatečně a taková instalace okna nehyzdí. Tyto venkovní žaluzie hravě zvládají zimní měsíce a ani střídání teplot a srážek jim neubližuje.

Poptejte u nás také venkovní žaluzie. Stačí vyplnit nezávazný formulář.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2017 Sodoma Perfecta s.r.o. Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.
Created by KTStudio & Design by PiXON creative studio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace