Předokenní rolety Dolní Břežany

Předokenní rolety

rok realizace:
2016

Do břežanské vilky v anglickém stylu jsme dodali a vyrobili venkovní rolety. Krásný dům nápadité architektury jsme s chutí dovybavili nejen účelným stíněním, ale také efektivním bezpečnostním prvkem.

Stručně řečeno, rychle, kvalitně za dobrou cenu. Tak by se dala charakterizovat tato naše reference. Dolní Břežany, obec na hranicích území Prahy, avšak přímo na pokraji Zbraslavských strání nad řekou Vltavou. Romantické bydlení na dohled metropole. Ideální bydlení pro všechny věkové kategorie.

Zvýšení komfortu vilky

Instalací předokenních žaluzií majitelé o velký kus posunuli komfort svého obydlí. Elektrické pohony a centrální dálkové ovládání jsou jen třešničkou na pomyslném dortu. Břežanská vilka nyní skýtá vyšší bezpečí i ochranu před spalujícím létem, kterých podle předpovědí klimatologů bude přibývat.

Řekněte si nezávazně o cenovou nabídku pro svůj dům. Budete překvapeni, jak dostupné jsou venkovní rolety.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2017 Sodoma Perfecta s.r.o. Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.
Created by KTStudio & Design by PiXON creative studio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace