3 luxusní markýzy v pražském Braníku

Markýzy

rok realizace:
2016

Celkových 6bm markýz ve barvě champagne ke zcela novému bytu v pražském Braníku. Účelné a luxusně vypadající zastínění prostorné a slunné terasy. Díky elektricky ovládaným markýzám je i ve spalujícím horku příjemné posezení.

Populární a funkční ochrana před sluncem pro terasy a balkóny

Majitelé chtěli využívat svoji terasu i ve slunečných dnech, tak teď už jim v tom nic nebrání. Tři markýzy, které jsme na střešní terasu transportovali pomocí jeřábu, dodaly terase velmi luxusní vzhled a zajistí i příjemnější prostředí uvnitř bytu.

Nechte si i Vy od nás instalovat markýzy. Konečně budete moci svůj balkon, nebo terasu využívat tak, jak jste vždy chtěli.

Markýzy musel vynést do patra jeřáb

Rozměrné kazety markýz nedovolovaly průchod interiérem domu, natož výtahem a tak jsme museli povolat jeřáb. Ten vynesl markýzy za přihlížení mnoha lidí na terasu za moment a již bylo možno zahájit instalaci. Žádné překážky pro nás nejsou nepřekonatelné. Takovéto výzvy máme vyloženě rádi a práce nás o to více baví.

Další reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Buďte naším fanouškem na Facebooku

Copyright © 2002 - 2017 Sodoma Perfecta s.r.o. Všechny práva vyhrazena, v případě porušení se trestá dle zákona policíí ČR.
Created by KTStudio & Design by PiXON creative studio

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace